Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Potrącenie pieszego na Krakowskim Przedmieściu

Redakcja, 16.10.2018, 23:32

W poniedziałek 15 października br. około godziny 19.40 na ulicy Krakowskie Przedmieście w Sieradzu doszło do potrącenia przechodzącego przez przejście dla pieszych 67-letniego mężczyznę.

← REKLAMA

Według wstępnych ustaleń kierujący samochodem osobowym opel vectra 22-letni sieradzanin podjął nieprawidłowy manewr ominięcia pojazdu, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. W wyniku tego potrącił prawidłowo przechodzącego przez pasy mężczyznę, który z licznymi złamaniami trafił do sieradzkiego szpitala.

Kierowca osobówki był trzeźwy, jednak nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Natomiast pieszy był w stanie nietrzeźwym. Badanie wykazało 2 promile alkoholu w jego organizmie.

Z uwagi na wykonywane na miejscu czynności procesowe ulica była czasowo zamknięta. Policja wraz ze strażą miejską zorganizowała objazdy.

Policja prosi o kontakt osobisty w Komendzie Powiatowej Policji w Sieradzu lub telefoniczny pod numerem telefonu 438277710 albo 997 kierowcę samochodu, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, aby przepuścić pieszego. Policja prosi również o kontakt pod ww. numerami telefonów inne osoby, które były świadkami tego zdarzenia drogowego.

Fot. Redakcja Sieradz.com.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj