Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Okradł własnych sąsiadów

Redakcja, 11.09.2018, 02:20

Wykorzystał kilkudniową nieobecność sąsiadów i postanowił ich okraść. Dodatkowo wpadł na posiadaniu narkotyków. Grozi mu łącznie do 10 lat pozbawienia wolności.

← REKLAMA

W czwartek 6 września br. 31-latek wiedząc, że mieszkanie sąsiadów jest chwilowo niezamieszkane, postanowił do niego wejść. Wyłamał drzwi i z wnętrza wyniósł między innymi telewizor, konsolę do gry, wieżę muzyczną oraz komputer stacjonarny. Nie pogardził nawet zestawem talerzy czy też cukierniczką i łyżeczkami. Pokrzywdzeni wartość skradzionego mienia wycenili na ponad 4300 złotych.

Złodziej skradzione mienie schował w znajdujących się w podwórku komórkach. Policjanci nie mieli większych problemów z ustaleniem sprawcy. Jeszcze tego samego dnia zatrzymali 31-letniego sieradzanina. W trakcie przeszukania komórek odnaleźli skradzione mienie.

Dodatkowo w jednej z komórek na stole leżały dwie reklamówki wypełnione marihuaną o łącznej wadze około 170 gramów. Natomiast w kącie komórki stały cztery sadzonki z marihuaną.

Mężczyzna początkowo usiłował wmówić funkcjonariuszom, że mienie sąsiadów znalazł dzień wcześniej przy śmietniku i postanowił je przechować do czasu ich powrotu. Natomiast nie wypierał się, że susz roślinny należy do niego.

Resztę dnia i noc spędził w policyjnym areszcie. Następnego dnia usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem oraz zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Mężczyzna przyznał się i złożył wyjaśnienia. Grozi mu łącznie do 10 lat pozbawienia wolności.

Skradzione mienie wróciło w całości do właścicieli.

Fot. Redakcja Sieradz.com.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj