Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

McDonald's w Sieradzu

Redakcja, 02.08.2018, 22:02

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

We wtorek, 31 lipca o godz. 12:00 pierwszych gości przyjęła restauracja McDonald’s w Sieradzu. Nowy lokal sieci powstał przy alei Grunwaldzkiej 2, w centrum miasta.

← REKLAMA

Nowoczesny wystrój restauracji utrzymany jest w ciepłych i neutralnych barwach, a całości dopełniają delikatne meble o organicznym wyglądzie. Na sali jadalnej znajduje się 80 miejsc siedzących, z czego 22 znajdują się w strefie McCafé. Klienci zmotoryzowani mogą skorzystać linii McDrive lub parkingu na 37 pojazdów. Zadowoleni będą również rowerzyści, dla których także przewidziano miejsce postojowe.

Sprawną obsługę gości zapewnia 35 pracowników, w tym 10 menadżerów. Lokal jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych. Oferuje też bezpłatny dostęp do Internetu.

Restauracja jest czynna codziennie w godzinach 6:00-24:00. W ofercie klienci znajdą pełne menu McDonald’s ze śniadaniami oraz McCafé. Na dzień otwarcia załoga restauracji zaplanowała też promocję - puszka Coca-Coli dodawana jest gratis do każdego zakupu.

Lokal w Sieradzu jest już 14. restauracją McDonald’s w portfolio łódzkiego przedsiębiorcy Dariusza Krasonia. Franczyzobiorca prowadzi 6 lokali w samej Łodzi, a także pojedyncze lokale w okolicznych miastach - Piotrkowie Trybunalskim, Bełchatowie, Tomaszowie Mazowieckim, Zduńskiej Woli, Łasku i Rzgowie.

Z okazji otwarcia nowego lokalu Dariusz Krasoń postanowił dodatkowo wesprzeć Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Intelektualnie Zgromadzenia Sióstr Urszulanek w Sieradzu oraz Stowarzyszenie Opieki Hospicyjnej Ziemi Sieradzkiej. Każda z instytucji otrzymała darowiznę w wysokości 5 000 zł.

McDonald's Polska rozpoczął działalność w 1992 roku, otwierając pierwszą restaurację w Warszawie. Obecnie działają
w Polsce 404 restauracje McDonald’s, które zatrudniają ponad 22 000 osób. 331 z nich to obiekty prowadzone przez 66 licencjobiorców, niezależnych przedsiębiorców działających na podstawie umowy franczyzy z McDonald’s.

 • McDonald's w Sieradzu

  Redakcja, 02.08.2018, 22:02

  Fotogaleria zawiera 6 zdjęć
  6
  Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
  1

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_12815 (IP: *.*.25.62), 12.08.2018, 15:31
  Wreszcie otwarto w Sieradzu filię największej, międzynarodowej sieci darmowych ubikacji
  +1
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2018 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj