Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Kasjerka i klient okradali sklep

Redakcja, 17.04.2018, 23:11

Myśleli, że ich patent na okradanie sklepu będzie funkcjonował bez końca. Teraz zarówno kasjerce, jak i nieuczciwemu klientowi, grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

← REKLAMA

W czwartek 12 kwietnia br. sieradzka komenda przyjęła zawiadomienie od przedstawiciela jednego z marketów o kradzieży mienia.

Jak wynikało ze zgłoszenia, jedna z pracownic sklepu w ciągu kilku pierwszych dni kwietnia nieznanemu mężczyźnie pozwalała przechodzić przez linię kas bez regulowania rachunku za wynoszony towar. W części przypadków nabijała wartość towaru na kasę ale później transakcję anulowała. Najczęściej wynoszone były słodycze, piwo, nalewki i inne artykuły spożywcze. Sklep wycenił straty na ponad 1000 złotych.

Sieradzcy kryminalni dość szybko ustalili, że nieznany pracownikom marketu mężczyzna to dobry znajomy nieuczciwej kasjerki. Jeszcze tego samego dnia złodziejski duet został zatrzymany.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie 21-letnia kobieta i jej 28-letni znajomy usłyszeli zarzut kradzieży mienia. Zatrzymani przyznali się i złożyli wyjaśnienia. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. Redakcja Sieradz.com.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj