Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Leroy Merlin powstanie w Sieradzu!

Redakcja, 12.04.2018, 14:45

Czytelnicy zamieścili 3 komentarze
3

Jesienią tego roku powstanie hipermarket budowlany sieci Leroy Merlin. Obiekt o powierzchni ok. 10 tys. mkw. zlokalizowany zostanie na terenach byłych zakładów Polmos przy ul. Sienkiewicza w Sieradzu.

← REKLAMA

O budowie marketu budowlanego w Sieradzu mówiło się od kilku lat. W 2011 r. blisko zainwestowania w Sieradzu była Castorama, która brała pod uwagę terenu po Polmosie (po likwidacji zakładów stały się własnością firmy Agro-Jumal) oraz grunty w rejonie osiedla Hetmańskiego.

O ile inwestycja Castoramy nie doszła do skutku, tak dużo lepiej zakończyły się negocjacje z siecią Leroy Merlin. 11 kwietnia podpisany został akt notarialny dotycząc kupna nieruchomości i na dniach powinny rozpocząć się prace przy wznoszeniu sklepu.

Autorem dokumentacji hipermarketu jest Grupa Box Architekci. Powierzchnia sklepu liczyć będzie ok. 10 tys. m kw. Obok powstanie parking na 300 aut, a także wyremontowana zostanie ul. Starowarcka. Według planów inwestora nowy hipermarket ma zacząć działać jesienią tego roku.

Inwestycja wiąże się również z powstaniem nowych miejsc pracy. Tych ma być kilkadziesiąt. Osoby, które chciałyby podjąć pracę w hipermarkecie mogą to zrobić poprzez przyniesienie CV do Urzędu Miasta Sieradza (pok. nr 14 w godz. 7-15) lub bezpośrednio przez system aplikacyjny firmy Leroy Merlin.

Zobacz także: Powstanie duży market budowlany w Sieradzu?

Fot. UM Sieradz

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (3)

 • ~gość_12799 (IP: *.*.158.234), 15.04.2018, 19:38
  no rozdupcyli polmos i bedzie markjet pasi
  platforma :-)
  -2
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_12803 (IP: *.*.10.142), 21.04.2018, 16:55
  śmiech przez łzy
  niby market potrzebny i troche ludzi prace będzie miało, ale Sieradzka de luxe była nie do pobicia i polmos napewno był by lepszym pracodawcom
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_12807 (IP: *.*.176.133), 28.05.2018, 23:11
  Tak a Polmos Sieradz przeszkadzał market lepszy fajniejszy co polskie zniszczyć zagraniczne lepsze aż krew się gotuje .
  +1
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj