Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Chciał utopić narkotyki w toalecie...

Redakcja, 26.03.2018, 23:07

Policjanci podczas interwencji domowej zatrzymali 33-letniego lokatora, który był mało komunikatywny. Szybko ustalili powód. W muszli klozetowej zauważyli pływający jeszcze na powierzchni susz marihuany. Teraz mężczyzna odpowie za posiadanie narkotyków.

← REKLAMA

W niedzielę 25 marca br. około godziny 12.50 policjanci z ogniwa patrolowego sieradzkiej policji pojechali na zgłoszoną wcześniej interwencję. Według zgłoszenia, jeden z domowników zaczął się "dziwnie" zachowywać. Był mocno pobudzony, nie mógł sobie znaleźć miejsca, wyrzucał przez okno części garderoby.

Mundurowi zauważyli wychodzącego z łazienki mężczyznę. Nie byli w stanie nawiązać z nim logicznego kontaktu słownego. Postanowili sprawdzić łazienkę. Po chwili zauważyli w muszli klozetowej pływający na powierzchni wody susz roślinny, który z wyglądu przypominał marihuanę. Przeprowadzony test fatycznie wykazał, że było to ponad 14 gramów tego narkotyku.

W trakcie przeszukania mieszkania policjanci znaleźli jeszcze osmoloną szklaną fifkę oraz małą wagę elektroniczną. Zatrzymany 33-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Fot. Redakcja Sieradz.com.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj