Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Łup w szkolnej toalecie

Redakcja, 24.03.2018, 23:42

Młody mężczyzna po dokonanej kradzieży w szkole wystraszył się policji i następnego dnia podrzucił do toalety ukradzione fanty.

← REKLAMA

W niedzielę 18 marca br. sieradzka policja została powiadomiona, że na terenie jednej ze szkół, prawdopodobnie w czasie weekendowych zajęć nieznana osoba skradła pomoce dydaktyczne. Według zgłaszającego były to między innymi trzy sterowniki elektroniczne, listwy zerowe, przyciski o łącznej wartości 4900 złotych.

Kryminalni podejrzewali, że prawdopodobnie kradzieży dokonał jeden z uczniów. Niespodziewanie następnego dnia okazało się, że większość skradzionych przedmiotów ktoś podrzucił do szkolnej toalety. Policjanci postanowili przejrzeć szkolny monitoring. Szczególną uwagę funkcjonariuszy zwrócił jeden z uczniów, który był na sobotnio-niedzielnych zajęciach, ale również pojawił się w szkole w poniedziałek. Wchodząc do budynku miał ze sobą torbę. Gdy kilka minut później opuszczał teren, torby już w ręku nie miał.

Ustalono, że ów uczeń następnego dnia będzie w szkole i tam też został zatrzymany. Już po kilku minutach przyznał się do kradzieży. 20-latka przewieziono do sieradzkiej komendy, gdzie jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut kradzieży mienia. Tłumaczył, że kradzieży dopuścił się na przerwie, gdy został sam w sali. Nie wiedział, ile skradzione przedmioty mogą być warte, ale liczył, że szybko je sprzeda. Dzień po kradzieży usłyszał, że w szkole była policja. Wystraszył się i postanowił podrzucić łupy do szkolnej toalety, myśląc, że to załatwi sprawę kradzieży i nikt już nie będzie dociekał, kto był złodziejem.

Młodemu mężczyźnie za kradzież mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. Redakcja Sieradz.com.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj