Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Uniejowska doczeka się remontu

Redakcja, 26.02.2018, 22:25

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

Marszałek województwa łódzkiego Witold Stępień w towarzystwie radnej sejmiku Doroty Ryl zapowiedział rozpoczęcie modernizacji ul. Uniejowskiej w Sieradzu.

← REKLAMA

Właśnie zakończył się przetarg na kompleksowy remont mocno już zniszczonej drogi. Najtańszą ofertę złożyło konsorcjum lokalnych firm: Przedsiębiorstwa Robót Drogowych i Mostowych w Czartkach i Bud-Transu z Sieradza, oferując wykonanie remontu za 12,79 mln zł.

Ulica Uniejowska jest fragmentem drogi wojewódzkiej nr 479 prowadzącej z Sieradza w stronę Poddębic i Uniejowa. - Remont obejmie 2,5 km fragment drogi - od granic miasta Sieradza do cmentarza, z wyłączeniem wiaduktu, bo to leży w gestii PKP - zapowiedział marszałek Witold Stępień.

Po przebudowie jezdnia będzie miała 7 metrów szerokości, a chodniki 2,2 metra. Zakres inwestycji obejmuje też m.in: budowę nowych zatok autobusowych, kanalizacji deszczowej i oświetlenia.

Remont w zasadzie już się rozpoczął, bo przeprowadzona została niezbędna wycinka drzew. Termin umowny zakończenia budowy wyznaczono na koniec października przyszłego roku.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_12808 (IP: *.*.63.18), 20.06.2018, 09:57
  przy uniejowskiej jest sporo suchych dzrew -a moe by tak je usunąc przy pomocy lansującego się marszałka i pani radnej Ryl z Sieradza
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj