Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Premiera koncertowego krążka zespołu ZOO Cafe

Redakcja, 17.11.2017, 14:55

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

16 listopada salon sprzedaży Ceramiki Tubądzin w Sieradzu zamienił się na chwilę w salę koncertową. Odbyła się tam bowiem premiera nowego krążka zespołu ZOO Cafe pt. "...piosenki z mojej ...". Była to również okazja do podsumowania 30-letniej pracy twórczej kompozytora Piotra Cajdlera oraz do świętowania 20-lecia istnienia zespołu.

← REKLAMA

Tubądzin, będąc ogólnopolską marką, nie zapomina o swoich korzeniach i od lat angażuje się w życie kulturalne Sieradza. Tym razem w salonie firmy odbyła się premiera nowego krążka lokalnego zespołu ZOO Cafe.

- Zobaczyłem ją na oczy dosłownie dopiero wczoraj i było to niesamowite przeżycie. Po tylu, tylu latach mamy wreszcie koncertowy krążek! To cudowne uczucie - mówił Piotr Cajdler, lider ZOO Cafe.

Nowa płyta stanowi zapis jubileuszowego koncertu, który odbył się w 2016 roku w Teatrze Miejskim Sieradzkiego Centrum Kultury. To w pełni lokalna, sieradzko-zduńskowolska produkcja.

Kolejny koncert promujący płytę "...piosenki z mojej ulicy..." odbędzie się w sobotę 18 listopada w klubie muzycznym Prorock w Sieradzu (Galeria Rondo, ul. Jana Pawła II 3).

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj