Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Szpitalna złodziejka ujęta

Redakcja, 06.10.2017, 15:12

Dzięki działaniom policjantów z ogniwa patrolowego sieradzkiej komendy pacjentka szpitala jeszcze tego samego dnia odzyskała skradzioną torebkę.

← REKLAMA

We wtorek 3 października br. 50-letnia kobieta przyszła na wizytę do lekarza w sieradzkim szpitalu. Gdy weszła do lekarskiego gabinetu, w poczekalni zostawiła swoją torebkę z dokumentami, kartami bankomatowymi oraz niewielką sumą pieniędzy. Po wyjściu od lekarza zauważyła, że ktoś skradł jej torebkę.

Przybyli na miejsce policjanci poprosili pracowników szpitala o udostępnienie zapisu monitoringu z poczekalni. Po jego otrzymaniu natychmiast go obejrzeli. Na filmie wyraźnie było widać jak siedząca obok kobieta po wejściu pokrzywdzonej do gabinetu sięga ręką po pozostawioną torebkę i wkłada ją do własnej, większej torby. Następnie wychodzi z poczekalni, kierując się do innej części szpitala. Mając zapis wizyjny funkcjonariusze szybko ustalili dane personalne złodziejki.

Następnie postanowili sprawdzić szpitalne korytarze licząc, że kobieta jeszcze nie opuściła szpitala. Ich przypuszczenia szybko się potwierdziły. Już po kilkunastu minutach na jednym z korytarzy zauważyli kobietę, której wygląd idealnie pasował do osoby z nagranego filmu. Kobieta kategorycznie zaprzeczyła, aby przebywała w izbie przyjęć. Wtedy mundurowi poprosili ją o pokazanie zwartości torby, którą trzymała w ręku. Po chwili wyciągnęła z niej torebkę pokrzywdzonej.

Pomimo tego kobieta nadal uparcie twierdziła, że nie było jej w izbie i nie wie w jaki sposób w jej torbie znalazła się czyjaś torebka. Dopiero po kilkunastu minutach zmieniła zdanie i przyznała się do kradzieży twierdząc, że nie wie, dlaczego to zrobiła. Oddała pokrzywdzonej skradzioną torebkę wraz z wyjętymi wcześniej pieniędzmi. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. Redakcja Sieradz.com.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2018 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj