Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Reklama

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Nowoczesny salon Orange w Sieradzu

Materiał sponsorowany

Od niedawna sprawy związane z telefonami, internetem i telewziją Orange możemy załatwić w Centrum Handlowym Dekada, który mieści się przy ul. Wojska Polskiego 11. Niedawno otwarty salon Orange to miejsce, w którym smartfony i tablety są gotowe do testowania; zamiast atrap mamy prawdziwe, włączone urządzenia. O nowym salonie i jego możliwościach rozmawiamy z Piotrem Mencel, menedżerem Orange odpowiedzialnym za sprzedaż w Sieradzu.

Dlaczego przeniesiono salon z centrum miasta do centrum handlowego?


Chętnie skorzystaliśmy z możliwości stworzenia nowego salonu sprzedaży w CH Dekada. Nowa jest nie tylko aranżacja , dodatkowo salon jest otwarty w większym wymiarze godzin. Dzięki temu , klienci mogą i wygodniej i bez pośpiechu poznać nasze usługi i załatwić wszelkie formalności. Najważniejsze, że mogą nas odwiedzić przy okazji robienia innych zakupów w centrum handlowym. Salon będzie czynny także późnym popołudniem i w weekendy, W dni robocze i w sobotę zapraszamy od godziny 9.00 do 21.00, a w niedzielę od 10.00 do 19.00.


Ten nowy salon znacząco różni się od tego starego. Skąd taka zamiana?
Nowy salon jest przede wszystkim dużo większy i przestronniejszy. To miejsce, które zapewnia naszym klientom wygodną, przyjazną, prawie domową przestrzeń do załatwienia wszelkich spraw związanych z usługami telekomunikacyjnymi. Dzięki temu, że sala sprzedażowa ma blisko 60 m2, mogliśmy podzielić ją na kilka stref, w których klienci mogą dokładnie poznać interesujące ich usługi. W sieradzkim salonie znajduje się m.in. strefa dom z prezentacją możliwości światłowodu i oferty telewizyjnej, strefa live demo z urządzeniami takimi jak smartfony czy tablety, które można na miejscu wypróbować, a także bardzo bogata strefa akcesoriów - słuchawek, etui do telefonów, ładowarek, uchwytów do telefonów itp. Osobne strefy poświęcone są sprzętowi Samsung i iPhone.

Czy w nowym salonie będzie można zapłacić rachunek telefoniczny?


Tak, w salonie jest kasa i klienci mogą tu zapłacić rachunki nie tylko za usługi telekomunikacyjne, ale także za gaz czy prąd.
Czy w salonie sprzedaży załatwimy wszystkie sprawy dotyczące telefonu stacjonarnego i komórkowego i Internetu?
Zdecydowanie tak. Możemy tu zamówić usługi telefoniczne i internetowe oraz telewizyjne. Możemy zmienić, przedłużyć umowę. Kupimy tu także najnowsze modele telefonów i wszelkie potrzebne akcesoria. Możemy przetestować szybki internet. Pracownik salonu pomoże wybrać najlepszą dla ofertę, dopasowaną do naszych potrzeb. Pomoże także w wyborze oferty dla całej rodziny i firmy.

Najnowsze ogłoszenia

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2018 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj