Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia drogowego na drodze szybkiego ruchu S - 8

Redakcja, 11.07.2017, 19:44

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 2 komentarze
2

11 lipca 2017r. około godziny 04.15 dyżurny sieradzkiej policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym na trasie szybkiego ruchu S - 8. Na odcinku drogi pomiędzy węzłem Sieradz - Południe - Złoczew w kierunku na Wrocław.

← REKLAMA

Według wstępnych ustaleń kierujący ciężarówką marki Scania z naczepą z nieustalonych na chwilę obecną powodów ciężarówka zjechała na pobocze po czym wywróciła się. Przewożone w naczepie artykuły spożywcze rozsypały się, blokując oba pasy ruchu. Droga będzie zablokowana prawdopodobnie do godziny 10.30 - 11.00. Kierujący ciężarówką mieszkaniec Strykowa był trzeźwy. Aktualnie przebywa w sieradzkim szpitalu. Policja zorganizowała objazdy "starą" drogą krajową numer 14, od węzła Sieradz - Południe do Złoczewa gdzie można z powrotem wjechać na S-8.

Policja zakończyła czynności na miejscu zdarzenia około godziny 11.20. Miejsce przekazano służbom porządkowym zarządcy drogi, któe przystąpiły do sprzątania. Według nich prace porządkowe pozwalające na udrożnienie ruchu powinny zakończyć się do godziny 18.00. Nadal obowiązują objazdy drogą krajową numer 14. Zjazd z S-8 na węźle Sieradz Wschód, ewentualnie Sieradz - Południe. Wjazd na węźle Złoczew. Niemniej z uwagi na wzrost natężena ruchu pojazdów na drodze krajowj numer 14 mogą się tam tworzyć lokalne utrudnienia w ruchu.

Policja zwraca się z apelem o przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym W dłuższe trasy powinniśmy siadać wypoczęci. W trakcie podróży gdy tylko poczujemy znużenie lub senność bezwzględnie powinniśmy zjechać na parking aby kilkanaście minut wypocząć. Zaśnięcie za kierownicą oprócz szybkości i jazdy pod wpływem alkoholu jest jedną z głównych przyczyn wypadków.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (2)

 • ~gość_12736 (IP: *.*.163.243), 11.07.2017, 21:10
  Brawo za pierwsza informacje od 6 dni.Chyba ten portal schodzi na psy.
  +3
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
  • ~gość_12741 (IP: *.*.121.241), 17.07.2017, 14:00
   Masz rację,to tak jakby nic w Zduni się nie działo.
   0
   Jestem przeciw!
   Jestem za!
   Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj