Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Nietrzeźwy kierowca wjechał w płot

Redakcja, 30.06.2017, 19:37

Kolejny pirat drogowy zostanie pozbawiony uprawnień do kierowania pojazdami.

← REKLAMA

29 czerwca 2017r. około godziny 16.50 przebywający w jednym z domów na ulicy Uniejowskiej, młody człowiek usłyszał głośny huk. Gdy wyszedł przed posesję zobaczył stojący na środku drogi samochód marki bmw x6 i siedzącego za kierownicą nieznanego mu mężczyznę.

Samochód posiadał widoczne uszkodzenia. Powstały one kilka chwil wcześniej w wyniku uderzenia pojazdu w metalowy płot posesji. Kierowca prosił świadka aby ten nie wzywał pogotowia, ani policji. Twierdził, że nic mu nie jest. Pomimo postawy kierowcy młody człowiek wezwał odpowiednie służby. Gdy przyjechali policjanci szybko wyjaśniła się przyczyna wjechania samochodu w płot. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości 58 - letniego mieszkańca Łodzi wykazało prawie 2.5 promila alkoholu w jego organizmie.

Teraz grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności, utrata prawa jazdy nawet na 10 lat i nawiązka w wysokości 5 tysięcy złotych. Prawdopodobnie nie ominie go również sfinansowanie naprawy zniszczonego płotu.

Fot. Redakcja Sieradz.com.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2018 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj