Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Nowe miejsca pracy w Sieradzu

Redakcja, 29.06.2017, 22:33

Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

29 czerwca w fabryce Grohmana - siedzibie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej - wręczono zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej w specjalnej strefie ekonomicznej. Wśród 9 firm, ponownie znalazł się sieradzki inwestor - Ceramika Tubądzin III. Zezwolenie z rąk Marka Michalika - Prezesa Zarządu ŁSSE - odebrał Mirosław Jędrzejczyk - Prezes Zarządu Grupy Tubądzin. Rozbudowa części produkcyjnej i magazynowej fabryki znajdującej się na terenie Podstrefy Sieradz ŁSSE, pochłonie ponad 60.000.000 zł i wygeneruje 21 nowych miejsc pracy. Łącznie fabryka w Sieradzu zatrudniać będzie blisko 220 osób.

← REKLAMA

Mirosław Jędrzejczyk podkreślił, że ważna i cenna dla firmy jest współpraca zarówno z łódzką strefą, jak i z władzami Sieradza. To współpraca merytoryczna, współpraca która pozwala zarówno przedsiębiorcom, jak i miastu realizować wspólne cele.

Rafał Matysiak - Wiceprezydent Sieradza, w imieniu przedstawicieli samorządów podziękował władzom strefy za dotychczasowe zaangażowanie i wsparcie, które otrzymują ze strony ŁSSE. Gratuluję również inwestorom, którzy budują nowe zakłady, ale przede wszystkim tworzą nowe miejsca pracy. Ciesze się, że zauważają nie tylko same oferty inwestycyjne miast, ale widzą i docniejają przyjazny klimat inwestycyjny i otwartość na współpracę. Jak ważny jest dobry klimat, można zobaczyć na przykładzie Sieradza, w którym powstają nie tylko nowe zakłady produkcyjne, ale reinwestują firmy istniejące od wielu lat w naszym mieście - powiedział, podkreślając rolę samorządów w przyciąganiu inwestycji.

Poza Ceramiką Tubądzin III, zakłady produkcyjne w specjalnej strefie ekonomicznej w Sieradzu rozbudowują aktualnie Medana S.A., Scanfil Poland Sp. z o.o. oraz Cornette Underwear sp. z.o.o. sp.k.

Oprócz Ceramiki Tubądzin III, zezwolenia otrzymali:
Yamada Wenworth Development, Goldbeck Elementy Polska, Pojazdy Komunalne GAMON, BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego, Euroglas Polska, Sirmax Polska, Cortizo oraz Cobra Yachts.

Fot. UM Sieradz

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_12735 (IP: *.*.137.124), 08.07.2017, 21:31
  3 firmy najlepiej uciekające od podatków :)
  3 klocki wyzyskujące :) polecam omijać szerokim łukiem wszystkie 3
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2018 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj