Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Bezpłatne kursy dla młodzieży

Redakcja, 30.05.2017, 08:52

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Sieradzu rozpoczyna rekrutacje na BEZPŁATNE kursy:
kelner, barman, barista z obsługą kasy fiskalnej, operator koparko-ładowarki, magazynier o obsługą wózków widłowych.

Kursy realizowane są w ramach utrzymania rezultatów projektu "OHP jako realizator usług rynku pracy" . Przeznaczone są dla osób mających ukończone 18 lat i nieukończone 25, oraz spełniają kryteria by kwalifikować się co najmniej do jednej z poniższych grup:
bezrobotni lub poszukujący pracy o zróżnicowanym poziomie wykształcenia i kwalifikacji/bez kwalifikacji, wymagający wsparcia na rynku pracy,
absolwenci przygotowujący się do wejścia na rynek pracy, potrzebujący wsparcia w zakresie doradztwa zawodowego, pośrednictwa pracy,
osoby zagrożone wykluczeniem społecznym, zaniedbane wychowawczo o zmniejszonych szansach życiowych, pochodzące ze środowisk niedostosowanych społecznie.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do siedziby Młodzieżowego Centrum Kariery w Sieradzu przy ul. Pułaskiego 5 (budynek pałacu ślubów, wejście od ul. Żwirki i Wigury) lub do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 535-980-600.

Liczba miejsc ograniczona (10 osób na każdy kurs)!

Fot. OHP

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2017 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj