Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Podziękowania

Redakcja, 23.04.2017, 15:24

Sieradzka policja dziękuje mieszkańcom miasta za pomoc w ustaleniu personaliów osób, których wizerunki opublikowano na stronie KPP w Sieradzu jak i lokalnych środkach przekazu.

← REKLAMA

W marcu 2017r. na stronie internetowej KPP w Sieradzu za zgodą Prokuratury Rejonowej w Sieradzu opublikowano zdjęcia z monitoringu jednego z sieradzkich marketów. Widać na nim osoby, które mogły mieć związek z przestępstwem popełnionym na szkodę pracownika ochrony w marcu tego roku.

Według zawiadomienia usiłował on zatrzymać mężczyzn z uwagi na dokonaną kilka chwil wcześniej kradzież sklepową. Jednak ci użyli wobec niego przemocy, a następnie zbiegli.

Po publikacji zdjęć, sieradzcy policjanci otrzymali zgłoszenia, które w znaczący sposób pomogły w ustaleniu tożsamości widniejących tam mężczyzn. Na początku kwietnia 2017r. kryminalni ustalili gdzie może przebywać jeden z poszukiwanych. W dniu 06 kwietnia 2017r. zatrzymali go, gdy wsiadał do swojego samochodu. Drugi z mężczyzn zgłosił się do komendy osobiście dzień później. W dniu 07 kwietnia tego roku Prokurator Rejonowy w Sieradzu, obu mężczyznom w wieku 32 i 25 lat przedstawił zarzut dokonania kradzieży rozbójniczej. Za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Fot. Redakcja Sieradz.com.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2017 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj