Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Sieradzkie cheerleaderki z 6 medalami Mistrzostw Polski Środkowej

Redakcja, 10.04.2017, 22:32

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 2 komentarze
2

Ogromnym sukcesem zakończył się udział cheerleaderek Nastya MOSiR Sieradz na VI Otwartych Mistrzostwach Mażoretek Polski Środkowej, które rozegrały się 8 i 9 kwietnia w Poddębicach. Dziewczyny, w rywalizacji z zespołami z 5 województw, zdobyły 6 medali. Sukces jest tym większy, iż był to konkursowy debiut zespołu

← REKLAMA

W konkurencjach zespołowych sieradzanki wywalczyły srebro (miniformacja pompom seniorki) oraz brąz (miniformacja mix seniorki).

Brązowe medale zdobyły solistki: Klaudia Wawrowska (solo wstążka seniorki) i Karolina Doruch (solo flaga seniorki). Na trzecim stopniu podium stanął też duet pompom seniorki Patrycja Krysiak i Weronika Tusz.

Największym sukcesem drużyny był jednak złoty medal duetu flaga seniorki - Katarzyny Kicińskiej i Karoliny Doruch - którym to udało się pokonać m.in. laureatki 6. miejsca sierpniowych Mistrzostw Świata w Pradze, duet z Poddębic.

Cheerleaderki mogły wziąć udział w Mistrzostwach dzięki wsparciu firmy Tubądzin. ULKS MOSiR Sieradz, firmie Marcinkowski, Fitness Klubowi Forma (gdzie na co dzień trenują) oraz rodziców.

W Mistrzostwach w Poddębicach wzięło udział 41 zespołów z województw: łódzkiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (2)

 • ~gość_12692 (IP: *.*.231.232), 11.04.2017, 15:31
  Brawo dla dziewczyn i młodej, charyzmatycznej trenerki, która podołała tak wielkiemu zadaniu! Takie wiadomości o sukcesach sieradzkiej młodzieży niezmiernie cieszą :)
  +1
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_12693 (IP: *.*.42.187), 11.04.2017, 19:56
  BRAWO KASIEŃKO!!!
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2018 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj