Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

DPS w Sieradzu szuka dzierżawcy

Redakcja, 31.03.2017, 17:43

Dom Pomocy Społecznej w Sieradzu ma do wydzierżawienia powierzchnię parterową i piwniczną budynku przy ul. Armii Krajowej 34, o łącznej powierzchni 771 metrów kwadratowych.

← REKLAMA

Nieruchomość przeznaczona jest wyłącznie na działalność związaną z usługami leczniczymi. Dla części parterowej (624,02 m kw.) są to gabinety lekarskie i rehabilitacja lecznicza, a dla części piwnicznej (146,98 m kw.): siłownia i pomieszczenia pomocnicze (szatnie, natryski itp.).

Umowa dzierżawy nieruchomości i wyposażenia pomieszczeń zawarta będzie na czas określony - do 31 grudnia 2021 roku. Wraz z dzierżawą pomieszczeń zawarta zostanie umowa dzierżawy wyposażenia i sprzętu przeznaczonego do prowadzenia działalności rehabilitacyjnej.

Oferty można składać w siedzibie Domu Pomocy Społecznej w Sieradzu, ul. Armii Krajowej 34, sekretariat (pokój nr 032 na parterze) lub drogą elektroniczną, na adres: dps-sieradz@wp.pl. Termin składania ofert mija 6 kwietnia 2017 r. o godz. 12:00.

Osoba do kontaktu: Wioletta Halamus, tel. 603 505 930 lub 43 827 92 15.

Fot. Powiat Sieradzki

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2017 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj