Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Dzień otwarty szkół podstawowych

Redakcja, 31.03.2017, 17:35

Już w najbliższą sobotę (1 kwietnia) we wszystkich szkołach podstawowych, administrowanych przez sieradzki magistrat, odbędzie się dzień otwarty. To doskonała okazja dla rodziców i ich dzieci, by poznać szkoły i wybrać najlepszą podstawówkę dla swojej pociechy. Serdecznie zapraszamy.

← REKLAMA

O jakości sieradzkich, miejskich szkół świadczą nie tylko ich wyniki w różnego rodzaju egzaminach czy konkursach, ale także wysoki poziom bezpieczeństwa, często niekonwencjonalne podejście do nauczania, a także miliony złotych, które z dodatkowych źródeł pozyskują placówki, by jeszcze bardziej uatrakcyjnić nauczanie i sprawić, by uczniowie nie tylko byli doskonale przygotowani do dalszej nauki, ale przede wszystkim traktowali szkołę, jako "fajną sprawę".

Dzień otwarty w miejskich szkołach ma przede wszystkim pomóc rodzicom i uczniom podjąć decyzję, którą szkołą wybrać dla dziecka. W sobotę będzie można się wziąć udział w zajęciach, zwiedzić sale lekcyjne, obejrzeć bardzo przytulne i bezpieczne świetlice, zobaczyć, gdzie uczniowie jedzą obiady, wziąć udział w doświadczeniach czy pobawić się w pięknych salach gimnastycznych.

Wszystkie szkoły podstawowe, dostępne będą dla uczniów w godzinach od 9 do 12.00.

Zapraszamy

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2017 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj