Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Festiwal Muzykujących Rodzin 2017

Redakcja, 24.03.2017, 23:31

Ruszyły zgłoszenia na Festiwal Muzykujących Rodzin 2017. Do 5 maja 2017 roku do Państwowej Szkoły Muzycznej I-ego stopnia w Sieradzu, każdy, kto chce wziąć udział w tym przedsięwzięciu może przesłać swoje zgłoszenie.

← REKLAMA

W czwartek, 18 maja 2017 r. w Sali Koncertowej PSM I st. w Sieradzu spotkają się muzykujące rodziny z Sieradza i okolic. Od 2011 r. corocznie Towarzystwo Muzyczne FERMATA przy współpracy z sieradzką szkołą muzyczną są organizatorami Sieradzkiego Festiwalu Muzykujących Rodzin. Jak wskazują doświadczenia sześciu edycji Sieradzkiego Festiwalu Muzykujących Rodzin taka impreza jak ta, jest bardzo potrzebna w naszym mieście. Od lat stale rośnie zainteresowanie Festiwalem. Plon dotychczasowych edycji to występ na sieradzkiej scenie ponad 80 rodzin z Sieradza i okolic. Cel jaki postawiliśmy w 2011 r, czyli ożywienie amatorskiego ruchu muzycznego i wspólnego muzykowania został osiągnięty, ale że apetyt rośnie w miarę jedzenia, zatem kolejne edycje SFMR są nieuniknione.

Do udziału w tegorocznym Festiwalu zapraszamy wszystkich chętnych - tych którzy już brali w nim udział, jak również tych, którzy chcą spróbować swoich sił po raz pierwszy. Kto może wziąć udział w SFMR?

W Festiwalu mogą wziąć udział zespoły instrumentalne, wokalne i wokalno - instrumentalne. Czas trwania programu - do 10 minut - maksymalnie 2 utwory. Zespoły wykonują dowolny repertuar z wyłączeniem utworów o charakterze biesiadno - weselnym. Dopuszcza się wykonanie programu jedynie na instrumentach akustycznych. Obowiązuje zespołowe wykonanie programu. Pełna treść regulaminu dostępna jest pod adresem:

http://psmsieradz.pl/aktualnosci.php?id_strony=190&id_grupy=16&id_dzialu=2&lang=pl

Ze strony internetowej można również pobrać formularz zgłoszeniowy, który należy dostarczyć drogą mailową lub tradycyjną do siedziby organizatora (Sieradz, ul. Jana Pawła II 48) do dnia 5 maja 2017 r.

Wszyscy uczestnicy otrzymają okolicznościowe dyplomy i drobne upominki.

Fot. UM Sieradz

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2017 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj