Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Cheeleaderki z Sieradza zbierają na wyjazd

Redakcja, 01.03.2017, 19:44

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Zespół cheleaderek z Sieradza zbiera fundusze na zakup profesjonalnego obuwia oraz wyjazd na Mistrzostwa Polski Środkowej. W tym celu dziewczyny utworzył zbiórkę na portalu PolakPotrafi.

← REKLAMA

Na stronie zbiórki czytamy:


"Jesteśmy zespołem cheereladerek z Sieradza, który powstał zaledwie kilka miesięcy temu, a już ma szansę na podbicie tanecznych parkietów w kraju. Każda z nas jest wyjątkowa, każda z nas potrafi coś innego, ale łączy nas jedno - PASJA! I to właśnie ta pasja jest naszą największą motywacją w dążeniu do celu, jakim są wyjazdy na mistrzostwa cheerleaderek.

Zbiórka Cheerleaders Sieradz po medal!

Pierwsza okazja już 8 kwietnia, kiedy to w Poddębicach zorganizowane zostaną Mistrzostwa Mażoretek Polski Środkowej. Udział w zawodach wezmą udział tancerki z 5 województw: łódzkiego, mazowieckiego, świętokrzyskiego, kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Mamy prawie wszystko, czego nam potrzeba oprócz… profesjonalnych strojów i środków na opłatę startową w konkursie."

Więcej informacji na stronie projektu.


Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj