Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Sieradz w Atenach

Redakcja, 16.02.2017, 22:44

Czytelnicy zamieścili 4 komentarze
4

Kilkunastu przedsiębiorców greckich z branży spożywczej i hotelarskiej szuka kooperantów i dostawców z regionu sieradzkiego. Jeszcze w tym roku odbędzie się spotkanie zainteresowanych stron - powiedział po wizycie w Grecji wiceprezydent Sieradza Rafała Matysiak. Z wizytą do Aten na największe targi branży spożywczej na Bałkanach pojechał na zaproszenie Polsko-Greckiej Izby Gospodarczej.

← REKLAMA

Międzynarodowe Targi HO.RE.CA 2017 odbyły się w dniach 10-13 lutego 2017 r. w Metropolitan Expo w Atenach. Targi gospodarcze HO.RE.CA 2017 są doskonałą okazją do promocji lokalnych przedsiębiorców. Obejmują zakres hotelarstwa i gastronomii (wyposażenie hoteli, restauracji, kawiarni; napoje, artykuły spożywcze). To jedne z największych targów na Bałkanach. W ubiegłym roku wystawiło się tu ok. 550 wystawców. Udział w wydarzeniu wzięło udział 130 tys. managerów z 40 tys. firm. Asortyment HO.RE.CA dostępny jest w Polsce m.in. w Selgrosie, Makro czy Eurocash.

Greccy przedsiębiorcy wykazują duże zainteresowanie produktami z Polski. Jest to szansa dla sieradzkich przedsiębiorców na nowe kontrakty.

- Naszą rolą jako samorządu jest inicjowanie spotkań przedsiębiorców, kojarzenie biznesowych partnerów. Dalszy przebieg współpracy to już efekt ich pracy: rozmów, negocjacji. - mówi wiceprezydent Rafał Matysiak.

Jeszcze w tym roku planowane jest spotkanie Izby polsko - greckiej z przedsiębiorcami z powiatu sieradzkiego i Regionalnej izby Gospodarczej w Sieradzu.

Fot. UM Sieradz

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (4)

 • ~gość_12636 (IP: *.*.98.36), 17.02.2017, 07:17
  "...wiceprezydent Sieradza Rafała Matysiak." - nowe imię męskie? :)
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
  • ~gość_12579 (IP: *.*.16.98, 1), 17.02.2017, 09:01
   Rafalala
   +1
   Jestem przeciw!
   Jestem za!
   Zgłoś do moderacji
 • ~gość_12536 (IP: *.*.30.160), 19.02.2017, 12:42
  pojechał pod Akropolo i udawał Greka
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_12638 (IP: *.*.9.178), 20.02.2017, 01:16
  Grecy są bez kasy, nie ma co się napalać. Można tylko stracić.
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2017 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj