Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Wigilia w "Darach Losu"

Redakcja, 20.12.2016, 23:15

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Podopieczni wraz z rodzicami, terapeuci, nauczyciele zajęć rewalidacyjno-wychowawczych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sieradzu i samorządowcy wzięli udział w spotkaniu wigilijnym Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych "Dary Losu", działającym przy SOSW.

← REKLAMA

Były życzenia, wspólne śpiewanie kolęd, no i oczywiście prezenty. Wigilijny stół był wyjątkowo duży - zasiadło przy nim ponad 100 osób. Spotkanie było okazją do integracji dzieci, rodziców i nauczycieli, ale też do podsumowania roku i chwilowego oddechu od codzienności.

- Ta codzienność to ciężka systematyczna praca na rzecz osób niepełnosprawnych, trudna, ale dająca wiele satysfakcji - powiedziała Maria Wika, prezes "Darów Losu".

Bożonarodzeniowe życzenia obecnym składali przedstawiciele zaprzyjaźnionych instytucji i samorządów.

Stowarzyszenie "Dary Losu" pomaga osobom niepełnosprawnym i ich rodzinom już od 13 lat. Organizuje dla nich imprezy integracyjne, zabawy i spotkania terapeutyczne. Z oferty "Darów Losu" korzysta tygodniowo około 70 dzieci z powiatów sieradzkiego, zduńskowolskiego, poddębickiego i łaskiego.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj