Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Podopieczni SOSW na kalendarzu

Redakcja, 19.12.2016, 07:36

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

Ten kalendarz jest podwójnie niezwykły. Raz, że przedstawia portrety najmłodszych podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sieradzu, a dwa - podkreśla jubileusz 10-lecia prowadzonych w nim zajęć wczesnego wspomagania rozwoju.

← REKLAMA

Sieradzki SOSW zorganizował uroczyste spotkanie promocyjne wydanego właśnie kalendarza na 2017 rok, ozdobionego zdjęciami portretowymi swoich niepełnosprawnych podopiecznych.

- Pomysłodawczynią tej formy walki ze stereotypami i prezentowania wizerunku dziecka niepełnosprawnego jest nauczycielka Zuzanna Kuran, nasza terapeutka. Cieszymy się, że pomysł cztery lata temu "zaskoczył", przyjął się i że możemy się pochwalić kolejną już edycją kalendarza - mówi Iwona Górka, dyrektor SOSW.

Zdjęcia do kalendarza wykonał artysta fotografik Dariusz Klimczak, zaś pod względem graficznym przygotował go Tomasz Piętka. Obaj panowie pojawili się na spotkaniu promocyjnym. Zaproszono na nie również przedstawicieli sponsorów - firm i organizacji wspierających wydanie kalendarza.

Jak co roku, promocję uświetnili uczniowie SOSW, ich rodzice, nauczyciele oraz przedstawiciele samorządów, w tym Starostwa Powiatowego w Sieradzu, który jest organem prowadzącym placówki.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_12457 (IP: *.*.239.84), 19.12.2016, 20:23
  wspaniałe dzieci , piękny kalendarz. BRAWO WY
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj