Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Mocniej wieje

Redakcja, 04.10.2016, 10:32

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 2 komentarze
2

Wiatr pokazuje swoją siłę. W Parku Broniewskiego w Sieradzu żywioł dotkliwie połamał dwie wierzby. Zawadę skontrolowały już służby mundurowe.

← REKLAMA

Oficjalnych ostrzeżeń przed silnym wiatrem nie wydano, ale w naszym regionie jest mocno odczuwalny. Rano zniszczył dwie wierzby w Parku Broniewskiego. Miejsce skontrolowali strażnicy miejscy.

Straż pożarna sytuację ocenia na spokojną. Na razie odnotowano przypadku naderwania konarów, zerwania linii energetycznych i powalone drzewo w Czartkach (gmina Sieradz).

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (2)

 • ~gość_12208 (IP: *.*.175.71), 04.10.2016, 10:57
  Ciekawa jestem czy w tym parku ma się wydarzyć tragedia żeby służby zareagowały i poprzycinały te stare wierzby? W ubiegłym roku łamały się kilkukrotnie nawet przy bezwietrznej pogodzie. Tam jest plac zabaw, przedszkole, szkoła... Codziennie przechodzi tam wiele dzieci. Dziś trochę wieje ale nie jest to bardzo silny wiatr a widać co się dzieje. Może trzeba zastanowić się nad nowymi nasadzeniami? Te wierzby są piękne ale jednocześnie stare i niebezpieczne a chyba zdrowie i życie ludzi jest najważniejsze.
  +2
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
  • ~gość_12212 (IP: *.*.68.114), 05.10.2016, 07:29
   żeby nowe nasadzenia przetrwały, trzeba wychować bydło, które nie pozwala aby nowe urosło. kamera jest po to, żeby wisiała, a policja boi się w nocy wjechać do parku.
   0
   Jestem przeciw!
   Jestem za!
   Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj