Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

OHF: dodatkowe autobusy i utrudnienia w ruchu

Redakcja, 18.07.2016, 11:09

Dodatkowe kursy autobusów zostaną uruchomione od piątku na trasie Sieradz-Zduńska Wola. To w związku z Sieradz Open Hair Festival. Trzeba być też przygotowanym na utrudnienia w ruchu w centrum Sieradza.

← REKLAMA

- W związku z bardzo dużym zainteresowaniem wydarzeniami, które znalazły się w programie Open Hair Festival 2016, a także licznymi prośbami mieszkańców regionu, przy współpracy z sieradzkim MPK uruchomione będą dodatkowe kursy autobusów linii "Z". Informujemy również, że podczas podanych poniżej kursów uruchomiony będzie także przystanek przy ul. Sienkiewicza (w pobliżu MOSiR) - informuje Michał Sitarek z Referatu Promocji UM Sieradza.

W nocy z piątku na sobotę (22/23 lipca) i z soboty na niedzielę (23/24 lipca) autobus ruszy z Sieradza o godz. 00.30, a w niedzielę (24 lipca) o godz. 23.30.

W związku z imprezą w centrum Sieradza wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu. Dla ruchu (nie licząc mieszkańców oraz dostawców) zamknięte będą następujące ulice:
- ul. Piłsudskiego (przy skrzyżowaniu z ul. Leszka Czarnego od: soboty 23 lipca godz. 12.00 do niedzieli 24 lipca godz. 24.00)
- ul. Piłsudskiego (przy skrzyżowaniu z ul. Kościuszki od: soboty 23 lipca godz. 12.00 do niedzieli 24 lipca godz. 24.00)
- ul. Kościuszki (przy skrzyżowaniu z ul. Piłsudskiego/Żwirki i Wigury) od soboty 23 lipca godz. 12.00 do niedzieli 24 lipca godz. 24.00)

Fot. Redakcja Sieradz.com.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj