Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Warsztaty w szkole muzycznej

Redakcja, 22.04.2016, 15:41

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Szkoła muzyczna to nie tylko koncerty. W miniony czwartek młodzież z klas V i VI wzięła udział w warsztatach na temat tremy i sposobu jej zwalczania.

← REKLAMA

- W pierwszym półroczu, w pierwszej edycji tychże warsztatów, uczestniczyła młodzież z klas III i IV. Przyniosły one spodziewane efekty, stąd decyzja dyrekcji szkoły, aby umożliwić w nich udział większej grupie uczniów - wyjaśnia Sławomir Cieślak, wicedyrektor PSM I stopnia w Sieradzu.

Uczniowie szkoły muzycznej częściej niż inni występują przed publicznością, biorą udział w egzaminach i przesłuchaniach. Korzystając z uwag specjalisty, ćwiczyli techniki walki z tremą.

Cykl warsztatów ma na celu podnoszenie umiejętności radzenia sobie z tremą w czasie koncertów i przesłuchań. Prezentowane techniki modyfikowania sfery poznawczej, emocjonalnej i fizjologicznej mają na celu poprawienie jakość występów. Cykl trzech jednogodzinnych spotkań prowadzi psycholog Centrum Edukacji Artystycznej - Elżbieta Olejniczak.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj