Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Przewodnik po Sieradzu

Redakcja, 19.01.2016, 19:02

"Sieradz dla turysty" to nowy przewodnik, bogato ilustrowany, wydany przez Urząd Miasta Sieradza.

← REKLAMA

Na 82 stronach przedstawiona jest historia Sieradza, opisane i zilustrowane zabytki i parki, a także najciekawsze trasy turystyczne piesze i rowerowe. Turyści dowiedzą się z przewodnika nie tylko co można zobaczyć w mieście, ale też z jakich atrakcji skorzystać, gdzie zjeść i przenocować.

Prace nad przewodnikiem trwały kilka miesięcy. W przewodniku znajduje się także ogólna mapa miasta. Centrum Informacji Kulturalnej, w której będzie dostępny przewodnik dysponuje także bardziej szczegółowa mapką centrum miasta, która może być dołączona do publikacji.

W tej chwili trwają prace nad przygotowaniem anglojęzycznej wersji przewodnika, która także będzie dostępna w Centrum Informacji Kulturalnej. Kolejnych kilkaset sztuk wydawnictwa trafi do CiK-u w ciągu miesiąca.

Fot. UM Sieradz

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj