Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Moto Show 2015

Redakcja, 06.09.2015, 21:40

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Na placach pod urzędem miasta, starostwem powiatowym i siedzibą ZUS w niedzielę trwał Moto Show - impreza dla pasjonatów motoryzacji.

← REKLAMA

W wydarzeniu, którego organizatorem była lokalna rozgłośnia Nasze Radio, mimo niesprzyjanej pogody wzięło udział wielu miłośników motoryzacji.

W ramach tegorocznego Moto Show odbył się Konkurs Zręczności Kierowców, pokazy zabytkowych samochodów, ale i samochodów tuningowych. Na jednym z placów swoje samochody zaprezentowała straż pożarna.

W budynku Starostwa Powiatowego odbywała się zbiórka krwi i osób, które chcą być dawcami szpiku kostnego. Zebrano blisko 12 litrów krwi i zarejestrowało się aż 9 chętnych.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj