Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Tęczowy ogródek w SOSW

Redakcja, 28.08.2015, 16:24

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Na początku roku szkolnego w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Sieradzu ruszy realizacja projektu ekologicznego, rozpisanego dla dzieci z przedszkola i szkoły podstawowej. Projekt będzie realizowany przez rok w oddanym niedawno do użytku ogródku dydaktycznym.

← REKLAMA

"Tęczowy zakątek Maciusia" powstał dzięki dotacji z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Całkowity koszt jego budowy to 35 100 zł, z czego 29 835 zł to kwota pozyskana w WFOŚiGW w konkursie z dziedziny edukacji ekologicznej "Utworzenie ogródków dydaktycznych przy szkołach i przedszkolach".

Placówka wzbogaciła się o pomoce dydaktyczne, tablice informacyjne, tabliczki do oznaczania roślin, rumowisko skalne, rośliny oraz wyposażenie miejsca do edukacji i rekreacji.

- Ogródek przeznaczony jest dla najmłodszych naszych podopiecznych. Będą się w nim odbywać zajęcia z zakresu terapii sensorycznej - mówi Iwona Górka, dyrektor SOSW, która wraz z wicestarostą sieradzkim Mariuszem Bądziorem dokonała oficjalnego otwarcia ogródka.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj