Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

"Rosa" do oglądania

Redakcja, 02.03.2015, 16:36

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Wystawę fotograficzną Jacka Kozłowskiego zatytułowaną "Rosa" można oglądać w Centrum Informacji Kulturalnej.

← REKLAMA

Otwarcie wystawy fotograficznej Jacka Kozłowskiego "Rosa" odbyło się w piątek. Jacek Kozłowski, urodzony w Łodzi, od prawie trzydziestu lat mieszkaniec Sieradza, absolwent Uniwersytetu Łódzkiego, specjalizuje się w analizach finansowych. Choć od wielu lat pasjonuje się fotografowaniem, dopiero teraz zdecydował się pokazać swoje prace szerszemu gronu widzów.

Po krainie fotografii porusza się swoimi ścieżkami. Jedna z nich zaprowadziła go do miejsc, gdzie małe pajączki pracowicie przędą sieci na ździebełkach traw i uschniętych łodyżkach. Podczas chłodnych, jesiennych poranków pokryte rosą pajęczynki przybierają postać łańcuszków pereł. Kropelki rosy, zanim znikną, błyszczą w promieniach wschodzącego słońca, a czasem mienią się wszystkimi barwami tęczy.
Fotografie przedstawiają obiekty o fantazyjnych kształtach, uchwycone podczas tych urokliwych chwil.

Podczas wernisażu wystąpił Michał Nowak, młody, uzdolniony saksofonista, uczeń IV klasy Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia w Poznaniu, laureat nagród na arenie krajowej i międzynarodowej, m.in. I nagrody na Międzynarodowym Konkursie Saksofonowym Clarisax w Valenciennes.

Wystawa czynna będzie do 19 marca 2015 r.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj