Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Miłośnicy fantastyki jednoczą się

Redakcja, 26.02.2015, 13:35

W Powiatowej Bibliotece Publicznej w Sieradzu powstaje klub miłośników fantastyki. Będzie to miejsce nie tylko dla czytelników książek z gatunku fantasy, ale także miłośników gier związanych z tą tematyką.

← REKLAMA

Inicjatywa utworzenia klubu miłośników fantastyki w PBP wyszła od czytelników, którzy przyszli na spotkanie z Jakubem Ćwiekiem, pisarzem książek fantasy, zorganizowanym w bibliotece 3 lutego.
Jaką formę organizacyjną klub będzie miał, jeszcze nie wiadomo.

-Zobaczymy, czy pomysł w ogóle się przyjmie. Jeśli tak, od zainteresowania będzie zależało, czy włączymy go w spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki, czy też będzie to coś odrębnego - mówi Hanna Krawczyk, dyrektor PBP w Sieradzu.

Na razie biblioteka zaprasza na spotkanie organizacyjne - w czwartek 12 marca o godz. 17 w siedzibie placówki przy ul. Żwirki i Wigury 4.

Fot. Powiat Sieradzki

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2023 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj