Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Nie miał papierosów, zabrali więc telefon

Redakcja, 04.12.2014, 15:38

Czytelnicy zamieścili 5 komentarzy
5

Dzięki dobremu rozpoznaniu środowiska przestępczego sieradzcy policjanci szybko ustalili i zatrzymali sprawców rozboju, do którego doszło 3 grudnia br. w okolicach ul. Jana Pawła II w Sieradzu.

← REKLAMA

Tego dnia około godz. 16.50 wracającego ze szkoły 17-latka zaczepiło trzech młodych mężczyzn, pytając go o papierosy. Ponieważ nastolatek ich nie posiadał, mężczyźni zareagowali agresją. Przytrzymali ofiarę, wykręcili jej ręce, a następnie jeden z nich kopnął nastolatka w brzuch. Przeszukując kieszenie ofiary, napastnicy znaleźli telefon komórkowy. Chwilę później skradziony aparat wartości 250 złotych sprawcy oddali do miejscowego lombardu.

O całym zdarzeniu policję poinformował ojciec 17-latka, który wraz z synem zgłosił się do sieradzkiej komendy. Posiadając szczątkowe informacje na temat rysopisu napastników, policjanci wydziału kryminalnego wytypowali sprawców. Kilka godzin po dokonaniu rozboju, dwaj z nich byli już w ich rękach. Zatrzymani to mieszkańcy Sieradza w wieku 19 i 20 lat. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, usłyszeli zarzut rozboju.

Śledczy odzyskali skradziony telefon, który trafi w ręce prawowitego właściciela. Policja wystąpiła do prokuratora rejonowego w Sieradzu, aby ten skierował do sądu wniosek o tymczasowy areszt dla podejrzanych. Dwaj ze sprawców znani są już sieradzkim stróżom prawa ze swej kryminalnej przeszłości. 20-latek wcześniej był już notowany za przestępstwo rozbójnicze. Teraz obu podejrzanym grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Fot. Redakcja Sieradz.com.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (5)

 • ~gość_7151 (IP: *.*.245.102), 04.12.2014, 16:23
  tepic takich fraajerow!!! co za spoleczenstwo za papierosa mozna teraz nawet stracic zyycie ;// Poolicja i straz miejska powinna w godzinach wieczornych chodzic po Sieradzu!!!! a nie tylko sprawdzac kto zle zaparkowal!!
  +5
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_6782 (IP: *.*.68.114), 05.12.2014, 10:39
  policja jak jeździ po parku to jest tak cwana, że legitymują z samochodu bo się boja wysiąśc więc po Sieradzu chodzić na pewno nie będą ;) jedyne co potrafią to podjechać suką po kebaba na Armii Krajowe bo nawet im się z komendy 100 metrów przejść nie chce. na Jana Pawła koło Sedala i w praku jest tak niebezpiecznie, ale gdzie tam ! oni tylko przyjeżdzają w dzień, zeby się przejechać.
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_5991 (IP: *.*.201.30), 05.12.2014, 11:06
  skurwysynów powinno się spałować i przywiązać do latarni na rondzie, żeby im trochę dupy zmarzły.....
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_7345 (IP: *.*.104.146), 05.12.2014, 14:21
  Trzech na jednego to banda łysego. Frajerzy we trójkę są mocni, ciekawe jak by śpiewali w odwrotnej sytuacji, każdy z nich były sam i trzech na niego??? Buractwo, które w ekipie czuje się mocne, a w rzeczywistości to zwykłe ciule.
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_6663 (IP: *.*.137.213), 05.12.2014, 14:41
  Po co to trzymać w więzieniu i karmić ... betonowe buciki i Jeziorsko.
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj