Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

IX Sieradzka Kuźnia Kabaretowa

Redakcja, 26.10.2014, 18:00

Artykuł zawiera pliki dźwiękowe
Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 6 komentarzy
6

W sobotę 25 października w Teatrze Miejskim już po raz dziewiąty odbyła się Sieradzka Kuźnia Kabaretowa, tym razem do Sieradza przyjechały cztery kabarety.

← REKLAMA

Tradycyjnie w październiku na deskach sieradzkiego Teatru Miejskiego prezentują się kabarety. W tym toku do Sieradza przyjechały kabarety: "O Tak O" z Białegostoku, "Trzecia strona medalu" z Krakowa, "Bez grawitacji" ze Zduńskiej Woli i kabaret "Jakby kabaret" z Krakowa.

Każdy z kabaretów zaprezentował kilkunastominutowy materiał oceniany przez jury, któremu przewodniczył Krzysztof Daukszewicz. Swoje głosy oddała też publiczność.

-To, że chłopcy i dziewczyny mają ochotę, żeby rozbawić to już jest podstawowy plus. Sztuka estradowa jeśli chodzi o rozśmieszanie jest sporą mordęgą. Jeżeli komuś to się uda to tylko chapeau bas - mówi Krzysztof Daukszewicz, który opowiedział nam o trudach kabaretowej sceny.

Nagroda publiczności powędrowała do kabaretu "Trzecia strona medalu". Nagroda za najlepszy skecz przypadła kabaretowi "Trzecia strona medalu" za skecz pt. "Koks" oraz grupie "Jakby kabaret" za skecz pt. "Wujek". Najlepszym kabaretem IX Sieradzkiej Kuźni Kabaretowej okazał się kabaret "Trzecia strona medalu" z Krakowa.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (6)

 • ~gość_6854 (IP: *.*.32.185), 26.10.2014, 20:46
  Chryste panie jak tek Lisiecki mógł zostać jurorem w tak prestiżowej imprezę. Panie Erenc nie spodziewałam się że wybierze pan taka osobę która codziennie pije a chyba pan już że ten pan został zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu gdy wracał właśnie z kuźni kabaretowej. Widać totalna prywata i kumpelstwo
  +2
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
  • ~gość_6855 (IP: *.*.177.112), 26.10.2014, 21:30
   "taka osobę która codziennie pije.." haha to najlepsze. ale kogoś zapiekło :D
   0
   Jestem przeciw!
   Jestem za!
   Zgłoś do moderacji
  • ~gość_6856 (IP: *.*.32.185), 27.10.2014, 09:11
   No chodź tu Krzysiu L. mógł być jurorem bo we wszystkich kabaretach był alkohol a on przecież jest znakomitym znawcą tego trunku, przecież nie wylewa za kołnierz wspólnie z Markiem N., jeszcze brakowało mi składzie Marka N.
   +1
   Jestem przeciw!
   Jestem za!
   Zgłoś do moderacji
  • ~gość_6855 (IP: *.*.177.121), 27.10.2014, 10:33
   Naprawdę trzeba mieć cholernie nudne życie i ogromne kompleksy, aby wypisywać na forum publicznym czy ktoś pije alkohol, ile i z kim.. masakra, starzy ludzie a tacy niedojrzali ; )
   0
   Jestem przeciw!
   Jestem za!
   Zgłoś do moderacji
 • ~gość_6857 (IP: *.*.78.162), 27.10.2014, 13:50
  W tym roku "Kuźnia" była żenująco słaba. A gwiazda wieczoru... chyba facet sam sobą się już tylko zachwyca. Za to w zeszłym roku mimo niezłego poziomu imprezy werdykt JURY wywołał konsternację wszystkich... Dla kogo ta impreza?
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_6859 (IP: *.*.93.110), 27.10.2014, 17:37
  To amatorzy ze zduni zobaczyli co to jest kabaret haaa
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj