Redakcja, 18.09.2014, 00:30

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

W środę 17 września na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sieradzu rozegrano mecz 9. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej.

← REKLAMA

Już w 12 minucie Arkadiusz Mysona z ŁKS Łódź zdobył bramkę, jednakże wystarczyło tylko poczekać 10 minut, aby Marcin Kobierski z Warty strzelił wyrównującego gola. Remisem 1:1 zakończyła się pierwsza połowa meczu.

W drugiej połowie to zawodnicy Warty strzelili pierwsi gola. W 57 minucie Kami Woźniak celnie trafił do bramki gości. Zawodnicy łódzkiej drużyny wyrównali po skutecznym karnym, którego wyegzekwował Robert Sierant w 76 minucie. Wynikiem 2:2 zakończyło się całe spotkanie.

Podczas meczu sędzia Cezary Białek wręczył trzy żółte karki - dwie zawodnikom Warty, jedną - ŁKS. Mecz oglądało około 850 kibiców.

Po dziewięciu kolejkach sieradzka Warta zajmuje 11. pozycję w tabeli III ligi łódzko mazowieckiej. Na dorobek 10 punktów składają się trzy zwycięstwa, jeden remis i 5 porażek.