Redakcja, 09.08.2014, 23:11, aktualizacja: 10.08.2014, 17:13

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 2 komentarze
2

W sobotę 9 sierpnia na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sieradzu odbył się mecz w ramach 1. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej.

← REKLAMA

W pierwszej połowie meczu nie padły żadne bramki, druga część rozgrywki należała już do zawodników Warty Sieradz, którzy pokonali dwukrotnego mistrza Polski 2:0.

Pierwszego gola w 63 minucie strzelił Marcin Kobierski, do kolejnej bramki trzeba było poczekać do 85 minuty - tę bramkę strzelił główką Michał Stasiak.

To pierwsze zwycięstwo w historii Warty Sieradz nad Polonią Warszawa. Zmagania zawodników na stadionie MOSiR oglądało kilkuset kibiców z obu klubów.

Nad bezpieczeństwem przybyłych na mecz kibiców czuwały zwiększone siły policyjne. Należy podkreślić, że w czasie trwania imprezy sympatycy sieradzkiej drużyny, jak i również kibice z Warszawy, zachowywali się spokojnie i nie dali powodów do jakiekolwiek interwencji sił porządkowych. Po zakończeniu meczu sympatycy warszawskiej drużyn w eskorcie policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi zostali odprowadzeni do autokarów, a sieradzka drogówka czuwała nad bezpieczeństwem kierowców na krajowej czternastce.