Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Sieradz Open Hair Festival 2014 - niedziela

Redakcja, 21.07.2014, 11:03

Artykuł zawiera pliki dźwiękowe
Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W miniony weekend zakończyła się 6. edycja Sieradz Open Hair Festival. Impreza przyciągnęła tłumy, zapewniając wiele atrakcji. Niedziela ilością wydarzeń nie odbiegała od soboty.

← REKLAMA

Po raz 30. zorganizowano Ogólnopolski Konkurs Uczniów Fryzjerstwa im. Antoine'a Cierplikowskiego, po raz drugi imprezę przygotowano w Sali C Starostwa Powiatowego w Sieradzu. W konkursie wystartowało ponad 60 uczniów z całego kraju z najlepszych szkół fryzjerskich.

- Po Mistrzostwach Polski dla uczniów to druga najważniejsza impreza. To wielkie wyróżnienie zostać Mistrzem Open Hair, szczególnie że patronuje konkursowi tak wybitna osoba, jak Cierplikowski - uważa Jacek Konara, nauczyciel.

Paweł Matracki z Olsztyna przypomina, że konkurs fryzjerstwa to nie tylko precyzja wykonania fryzury, ale też praca w stresie, kreatywność i skupienie. - Trzeba być dobrze skupionym nad tym, co się robi, ponieważ na takich mistrzostwach jest mnóstwo ludzi, stresu - wyjaśnia Matracki.

30. edycja Ogólnopolskiego Konkursu Uczniów Fryzjerstwa im. Antoine'a Cierplikowskiego w 130. rocznicę urodzin wielkiego fryzjera trzeba było szczególnie uczcić. - Zwróciliśmy się do Związku Rzemiosła Polskiego z poparciem prezydenta Sieradza Jacka Walczaka, by lipiec był miesiącem Antoine'a - mówi podstarszy Cechu Rzemiosł Różnych w Sieradzu Bogusław Kulesza.

XXX KONKURS UCZNIÓW FRYZJERSTWA - FOTOREPORTAŻ »

Kolejna impreza, która odbyła się w niedzielę w ramach 6. SOHF, to jednoczesna stylizacja fryzur wykonywana przez uczestników na sieradzkim Rynku. W tym roku odstąpiono już od bicia rekordu, ale uczestnicy uważają, że to błąd.

- Zawierzam mężowi, niech się dzieje jego wola, nie boję się. Wstępną koncepcję mamy omówioną - mówiła przez zabawą Ewelina pełna nadziei, że fryzura wykonana przez jej męża będzie konkursowa.

JEDNOCZESNA STYLIZACJA FRYZUR - FOTOREPORTAŻ »

Na scenie ustawionej przed Urzędem Miasta Sieradz można było obejrzeć pokaz przygotowany przez sieradzkich fryzjerów zatytułowany "Świat się kręci wokół włosów". Na scenie wystąpił także zespół rockowy Oddział Zamknięty.

POKAZ SIERADZKICH FRYZJERÓW - FOTOREPORTAŻ »

KONCERT ODDZIAŁU ZAMKNIĘTEGO - FOTOREPORTAŻ »

Tuż po koncercie odbyły się pokazy kaskaderskie i pokazy tańca z ogniem, w którym wystąpili uczestnicy programów telewizyjnych typu talent-show. Gwiazdą wieczoru był Andrzej Piaseczny - wokalista pracujący także pod tytułem "Piasek". Tegoroczny Sieradz Open Hair Festival zakończył pokaz sztucznych ogni.

POKAZ "CZTERY ŻYWIOŁY" - FOTOREPORTAŻ »

KONCERT ANDRZEJA PIASECZNEGO - FOTOREPORTAŻ »

Zobacz także: Sieradz Open Hair Festival 2014 - sobota

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj