Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Więzienny Ogólnopolski Tydzień Kariery

Redakcja, 17.10.2012, 16:29

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Zakład Karny w Sieradzu w bieżącym roku włączył się w akcję Ogólnopolski Tydzień Kariery.

← REKLAMA

W dniu 16 października grupa osadzonych wzięła udział w zajęciach pt. "Edukacja wymogiem rynku pracy". Zajęcia przeprowadzili zaproszeni specjaliści - Janusz Grochmalski i Renata Kolbusz-Kielska z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Sieradzu.

Osadzeni są doskonałymi adresatami zajęć proponowanych w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, bowiem większość z nich w przyszłości zetknie się z problemem poszukiwania pracy. Profesjonalna pomoc w planowaniu dalszej edukacji, zawodu, pracy, kariery, zdecydowanie ułatwi im własną przyszłość.

Ogólnopolski Tydzień Kariery to coroczna akcja Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej mająca na celu inspirowanie ogólnopolskich i lokalnych inicjatyw, działań i kreatywności na rzecz rozwoju poradnictwa zawodowego, a także wzmocnienia świadomości potrzeby wsparcia dla lepszej edukacji, pracy i kariery każdego człowieka.

Warto zaznaczyć, że Zakład Karny w Sieradzu systematycznie prowadzi dla osadzonych zajęcia aktywizacyjne dotyczące poszukiwania pracy i rozwoju zawodowego. Ponadto osadzeni w zróżnicowanych kierunkowo kursach zdobywają nowe kwalifikacje zawodowe.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj