Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Piknik "Zielono mi"

Redakcja, 05.06.2012, 11:10

Artykuł zawiera pliki dźwiękowe
Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W niedzielę w Publicznym Gimnazjum Gminy Sieradz rodzice i nauczyciele dla uczniów przygotowali piknik ekologiczny.

← REKLAMA

- To bardzo ważna impreza, ponieważ odbywa się ona z inicjatywy rodziców - mówiła nam dyrektor PGGS Renata Daniszewska. - Rodzice postanowili zorganizować z okazji Dnia Dziecka taki plenerowy piknik dla swoich dzieci. My zaś, jako szkoła, chwalimy się tym, co dzieci robią tutaj na co dzień - dodała dyrektor.

Impreza została przygotowana wraz z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi i była to bardzo dobra okazja, by szkoła mogła przedstawić efekty działania swoich uczniów w zakresie ekologii.

Organizatorzy przygotowali dla uczniów wiele atrakcji, między innymi jazdę na gokartach i motorach, pokazy ratownictwa drogowego czy sprzętu łącznościowego. Rodzice przygotowali dla uczestników także wiele potraw i smakołyków.

Jednym z punktów imprezy był mecz siatkówki, w którym uczniowie stanęli na przeciwko swoim nauczycielom i rodzicom. Górą okazała się młodzież, która wygrała spotkanie, zdobywając puchar przewodniczącego Rady Rodziców szkoły.

Piknik swoim występem umiliła Magda Wasylik.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj