Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Powiat

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Nieletni okradł szkołę

Redakcja, 29.07.2021, 17:13

W poniedziałkowe popołudnie szesnastolatek włamał się do szkoły, z której ukradł torbę sportową i piłki. Przy okazji dokonał dużych zniszczeń w pomieszczeniach budynku. Policjanci z komisariatu w Błaszkach ustalili jego personalia. Teraz sprawą zajmie się Sąd Rodzinny.

← REKLAMA

W poniedziałek 26 lipca br. w godzinach popołudniowych szesnastoletni mieszkaniec gminy Wróblew, włamał się do budynku szkoły podstawowej w powiecie sieradzkim. Z pomieszczenia gospodarczego placówki ukradł torbę sportową i dwie piłki do gry, stanowiące własność klubu sportowego. Ponadto, w trakcie próby przedostania się do kolejnych pomieszczeń, zbił cztery szyby okienne oraz uszkodził cztery pary drzwi.

Dzielnicowi, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia, rozpytali okolicznych mieszkańców. Dzięki ich ustaleniom udało się wytypować nieletniego. Niczego nie spodziewającego się szesnastolatka policjanci zastali w domu.

W obecności matki został on rozpytany, a następnie przesłuchany w charakterze sprawcy czynu karalnego. Przyznał się do winy. Skradzione mienie zostało odzyskane. O dalszych jego losach zadecyduje teraz sąd rodzinny.

Fot. KPP Sieradz

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2022 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj