Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Powiat

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Chodnik w Charłupi Małej już gotowy

Redakcja, 29.08.2017, 20:13

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 2 komentarze
2

Powiat oficjalnie oddał do użytku kolejny odcinek wyremontowanego chodnika w Charłupi Małej (gm. Sieradz). Jest to fragment okalający Sanktuarium Matki Bożej Charłupskiej, łączący parkingi po obu stronach kościoła.

← REKLAMA

-To już kolejna nasza inwestycja w centrum Charłupi. Kilka lat temu oddaliśmy do użytku chodnik po drugiej stronie skrzyżowania, wcześniej był też remontowany parking po zachodniej stronie świątyni - mówi starosta sieradzki Mariusz Bądzior.

Wykonawcą inwestycji był Powiatowy Zarząd Dróg w Sieradzu. Pracownikom Obwodu Drogowego zajęło to około dwóch tygodni. Jako że chodnik znajduje się częściowo przy drodze powiatowej, a częściowo przy gminnej, kosztami zakupu materiałów podzieliły się samorządy - Powiat Sieradzki i Gmina Sieradz. Razem jest to około 13 tys. zł.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (2)

 • ~gość_12751 (IP: *.*.27.84), 10.09.2017, 18:36
  Inwestycja niewątpliwie przyniesie wzrost dochodów głównego zarządcy sanktuarium niniejszej boginki. A ludziom będzie składniej podążać do bałwochwalni, aby oddawać się grzechowi bałwochwalstwa. Dzięki tej inwestycji wzrośnie zaludnianie piekła bałwochwalcami.
  Pogański kraj, pogańskie obyczaje!
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_12752 (IP: *.*.63.18), 11.09.2017, 08:50
  czarny chodził i wychodził tylko ich się władza boi
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2018 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj