Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Powiat

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Szukał monopolowego, trafił na policjantów

Redakcja, 02.05.2017, 22:34

Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

Było mu wybitnie mało, bo jak mówił policjantom szukał otwartego sklepu monopolowego. Z 4 promilami wsiadł "za kółko"

← REKLAMA

01 maja 2017r. dyżurny sieradzkiej policji otrzymał telefon od anonimowego kierowcy jadącego drogą z Sieradza w kierunku Błaszek. Dzwoniący powiedział funkcjonariuszowi, że przed nim jedzie audi 80, którego kierowca jest pijany gdyż wynika to ze stylu jego jazdy. Podał też kolor i numery rejestracyjne pojazdu. Na trasę został wysłany radiowóz z Komisariatu Policji w Błaszkach. W okolicy Słomkowa policjanci zauważyli jadący z naprzeciwka opisany pojazd. Kierujący samochodem miał widoczne problemy z utrzymaniem kierunku jazdy. Co chwila zjeżdżał na przeciwległy pas jezdni. Policjanci natychmiast zawrócili i po chwili zatrzymali audi. Po otwarciu drzwi kierowcy "uderzył" w nich silny odór alkoholu. Przeprowadzone badanie wykazało u 40 - letniego mieszkańca Sieradza, 4 promile alkoholu w organizmie. Pomimo, że mężczyzn miał kłopoty z utrzymaniem równowagi, bełkotliwym tonem twierdził, że musiał wsiąść za kierownicę gdyż szukał otwartego sklepu monopolowego.

Nieodpowiedzialnemu kierowcy grozi kara pozbawienia wolności do lat 2, utrata prawa jazdy do lat 10 i nawiązka w wysokości 5 tysięcy złotych.

Fot. Redakcja Sieradz.com.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_12720 (IP: *.*.131.246), 01.06.2017, 13:12
  Ludzie, którzy chcą się po takich sytuacjach zrehabilitować mogą wrócić na drogi skracając czas zakazu prowadzenia auta.
  Umożliwia to założenie blokady alkoholowej Interlock Lion ....ale to jest rozwiązanie dla ludzi respektujących przepisy prawne.
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2017 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj