Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Powiat

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Tragedia na polu

Redakcja, 02.05.2017, 22:24

Policja wyjaśnia okoliczności tragicznego zdarzenia do jakiego doszło na terenie gminy Błaszki.

← REKLAMA

01 maja 2017r. na terenie gminy Błaszki doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia w wyniku którego śmierć poniósł 62 - letni rolnik. Według wstępnych ustaleń mężczyzna około godziny 13.30 na terenie własnego pola uprawnego graniczącego ze stawem, wykonywał prace polowe ciągnikiem ursus. Z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn ciągnik zsunął się do stawu, wywracając się do góry kołami. Jednocześnie przyciskając swoim ciężarem kierowcę, który poniósł śmierć na miejscu.

Zaczyna się sezon zaawansowanych prac polowych. Dlatego też policja zwraca się z apelem o zwrócenie uwagi na zapewnienie bezpieczeństwa w trakcie prac polowych. Pamiętajmy, że często swoistym "wrogiem" może być rutyna i pośpiech przy wykonywaniu wszelkiego rodzaju prac. Sprawdźmy również stan techniczny maszyn rolniczych. Oczywiście w trakcie prac polowych powinniśmy być bezwzględnie trzeźwi. Również szczególną uwagę zwróćmy na dzieci, które często przebywają w zasięgu pracujących maszyny rolniczych. Chwila nieuwagi dziecka jak i dorosłego może doprowadzić do tragedii.

Fot. KPP Sieradz

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2017 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj