Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Powiat

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Urzędnik z zarzutami molestowania dzieci

Redakcja, 01.12.2016, 13:50, aktualizacja: 02.12.2016, 12:03

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Podejrzany o molestowanie dzieci urzędnik sieradzkiego magistratu usłyszał zarzuty. Jego sprawą zajmuje się prokuratura w Kępnie. Jest decyzja sądu o tymczasowym areszcie dla podejrzanego.

← REKLAMA

- Dariusz P. został zatrzymany i doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Kępnie. Mężczyznę przesłuchano i przedstawiono mu uzupełnione zarzuty. Prokuratura zarzuca mu łącznie 6 przestępstw - cytuje rzecznik Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim Aleksandrę Różańską Radio Łódź.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego i Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi od pewnego czasu zbierali i weryfikowali materiał dowodowy dotyczący przestępstw na tle seksualnym, o które podejrzewany był 52-letni mieszkaniec Sieradza.

Funkcjonariusze współpracujący w tej sprawie z prokuraturą ustalili, że mężczyzna ten w latach 2006-2009 mógł dopuścić się wykorzystania seksualnego kilkuletnich dziewczynek. Policjanci po uzupełnieniu pierwotnego materiału dowodowego, na podstawie postanowienia wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Kępnie, zatrzymali 52-latka.

Na tym etapie śledztwa usłyszał sześć zarzutów dotyczących zaspokojenia seksualnego przez prezentowanie małoletnim poniżej lat 15 czynności seksualnej oraz doprowadzenia małoletnich do poddania się tzw. innej czynności seksualnej. Sprawa ma charakter rozwojowy.

1 grudnia br. sąd w Kępnie podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na trzy miesiące.


Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj