Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Powiat

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Kolejna ciężarówka w rowie

Redakcja, 05.10.2011, 12:30

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Dzisiejszej nocy około godz. 2.30 doszło do groźnie wyglądającego wypadku drogowego w okolicach miejscowości Wandalin (gm. Złoczew).

← REKLAMA

Z informacji uzyskanych od naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Sieradzu podkom. Grzegorza Będkowskiego wynika, że z nieustalonych jeszcze przyczyn kierujący samochodem ciężarowym marki Iveco zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Siła zderzenia była ogromna - kabina ciężarówki została niemal doszczętnie zniszczona, zaś drzewo zostało wyrwane z korzeniami.

Kierowca z obrażeniami ciała został przewieziony do sieradzkiego szpitala. Czynności wyjaśniające przyczyny wypadku prowadzą policjanci ze Złoczewa.

Zdjęcia w naszej fotogalerii dzięki uprzejmości firmy Roos - profesjonalnej całodobowej pomocy drogowej oraz ratownictwu drogowemu S-TRANS.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj