Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Powiat

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Powstanie ekopracownia w Gruszczycach

Redakcja, 17.07.2015, 12:10

Szkoła Podstawowa w Gruszczycach będzie miała ekopracownię współfinansowaną z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

← REKLAMA

Do konkursu z zakresu edukacji ekologicznej "Moja wymarzona ekopracownia 2015" przystąpiły dwie szkoły z gminy Błaszki. Pieniądze udało się zdobyć podstawówce w Gruszczycach, gdzie za prawie 40 tys. zł zostanie utworzona ekopracownia.

"Moja wymarzona ekopracownia 2015" to projekt polegający na dofinansowaniu wyposażenia sal szkolnych do nauki przedmiotów związanych z ochroną środowiska. Jak przy większości programów dofinansowujących, tak i tutaj warunkiem otrzymania dotacji jest wkład własny, który zagwarantował burmistrz gminy i miasta Błaszki Karol Rajewski.

Dokumentację projektu przygotował dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Gruszczycach Marek Musielski.

Fot. UGiM Błaszki

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj