Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Powiat

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Grzywna dla byłego posła

Redakcja, 25.10.2013, 20:17

Artykuł zawiera pliki dźwiękowe
Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 2 komentarze
2

Zakończyła się sprawa sądowa byłego posła PSL Władysława S. oskarżonego za wykroczenia w ruchu drogowym. Sieradzki sąd wymierzył mu karę grzywny w wysokości 5 tys. zł.

← REKLAMA

Władysław S. został zatrzymany przez patrol drogówki w styczniu tego roku na ulicy POW w Sieradzu za przekroczenie prędkości o 61 kilometrówna godzinę. Nie posiadał przy sobie prawa jazdy, które zostało mu odebrane za przekroczenie dopuszczalnej ilości punktów karnych, a także zasłaniał się immunitetem europosła.

Sąd nie miał wątpliwości co do wykroczeń obwinionego i zasądził karę grzywny w wysokości 5 tys. zł. Wyrok nie jest prawomocny i obrońca Władysława S. mecenas Michał Krysztofowicz nie wyklucza apelacji.

- Nie mogę decydować za swego klienta, niemniej jako obrońca, który uczestniczył w tym postępowaniu, będę mu takie rozwiązanie rekomendował - mówi adwokat.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (2)

 • ~gość_3844 (IP: *.*.96.85), 26.10.2013, 07:51
  Powinni go jeszcze gównami oblać
  +2
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_4083 (IP: *.*.67.64), 26.10.2013, 09:23
  Dokładnie. Dosyć, że zapier***ał przez miasto jak głupi to jeszcze przyznać się nie potrafi. Zwykły burak wsiowy, nie poseł...
  +1
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj