Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Kronika 112

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

"Czołówka" na "Górce Woźnickiej"

Redakcja, 23.08.2016, 08:54

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 6 komentarzy
6

We wtorek (23 sierpnia) wczesnym rankiem na dawnej drodze krajowej nr 12 samochód osobowy zderzył się czołowo z ciężarówką.

← REKLAMA

Kliknij, aby zobaczyć większą mapęDo zdarzenia doszło na wysokości Centrum Logistycznego "Biedronki", na tzw. Górce Woźnickiej. Kierowca ciężarówki relacjonował nam, że zmierzał w stronę Sieradza, gdy z przeciwka zauważył poruszający się jego pasem samochód osobowy, który jechał jakby w ogóle nie widział zagrożenia.

- Nie robił żadnych ruchów. Jest tu wzniesienie, świeciło mocne słońce, może nie widział - zastanawia się kierowca ciężarówki z Kielecczyzny, który bezskutecznie próbował uniknąć zderzenia. Jemu nic się nie stało. Drugi kierowca został zabrany do szpitala. Doznał lekkich obrażeń.

Wyjaśnieniem sprawy zajmuje się sieradzka policja. Na miejscu byli też strażacy. Pas jezdni w stronę Sieradza został zablokowany i trwały niewielkie utrudnienia w ruchu.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (6)

 • ~gość_11978 (IP: *.*.139.195), 23.08.2016, 10:12
  Super szeroka droga + jeszcze szersze pobocza = mistrzowie wyprzedzania na trzeciego... W końcu trafiło na kogoś z na przeciwka ,kto nie zdołał "uciec" - i bardzo dobrze... selekcja naturalna !
  Nie widzisz - nie jedziesz !
  +4
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_11980 (IP: *.*.48.226), 23.08.2016, 14:12
  No cóż widzę ,że innej możliwości jak wyprzedzanie nie widzicie. Kierowca nie wyprzedzał tylko zasłab zjeżdżając bezwładnie na przeciwległy pas wprost pod TIRa. Jeżeli nie macie sprawdzonych informacji to nie komentujcie i nie powtarzajcie głupot na szybko wypisanych przez autora
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
  • ~gość_11985 (IP: *.*.70.111), 24.08.2016, 09:54
   Ciekawe zjawisko objawia się na portalu od jakiegoś czasu. Co informacja o zdarzeniu drogowym, typu wjazd na rondzie w barierki, czy wyprzedzanie na czołówkę to komentarz, ze kierowca zasłabł. Rodzina pisze czy faktycznie mamy do czynienia z plagą zasłabnięć za kierownicą? Rozumiem, że skoro było to zasłabnięcie to kierowca już za kółko nie wsiądzie, żeby sobie ani nikomu krzywdy nie zrobić dopóki nie zdiagnozuje problemu i nie wyleczy się?
   0
   Jestem przeciw!
   Jestem za!
   Zgłoś do moderacji
  • ~gość_11949 (IP: *.*.65.184), 24.08.2016, 13:00
   Kierowca TIR-a chyba najlepiej widział tą sytuację, jesli wyprzedzal to powinien włączyć kierunkowskaz. Zapytajmy się kierowcy TIR-a jak to bylo, ale wszyscy przedstawicile handlowi i inni jeżdżą na łeb na szyję.
   0
   Jestem przeciw!
   Jestem za!
   Zgłoś do moderacji
 • ~gość_11981 (IP: *.*.153.59), 23.08.2016, 14:45
  ooo tylko czekać, az sie "eksperci od przyczyn wypadków" zaczną wypowiadac....
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_12054 (IP: *.*.8.8, 83), 03.09.2016, 22:07
  "...zastanawia się kierowca ciężarówki z Kielecczyzny, który bezskutecznie próbował uniknąć zderzenia."- ciekawe jak kierowca próbował uniknąć zderzenia, skoro samochód nawet nie zmienił toru jazdy, kierowca nie zrobił zupełnie nic, jechał jak jechał.
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj