Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Klonowa

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Sportowa gmina

Redakcja, 20.05.2015, 14:49

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Wiele imprez sportowych odbędzie się w najbliższym czasie w gminie Klonowa. Najbliższa "Cała Polska Biega" już w piątek.

← REKLAMA

Gmina Klonowa przyłącza się do ogólnopolskiej akcji Cała Polska Biega. Chętni pobiegną w piątek o godz. 16 z orlika przy Zespole Szkół w Klonowej.

Krajowa Federacja Sportu dla Wszystkich organizuje w bieżącym roku kolejną już, siódmą edycję Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich. Głównym celem imprezy jest aktywizacja ruchowa jak największej liczby osób, szczególnie tych, którzy nie uprawiają sportu i nie ćwiczą codziennie.

Gmina Klonowa po raz drugi zamierza przystąpić do akcji i aktywnie w niej uczestniczyć. Od 26 maja do 1 czerwca 2015 roku mają być zorganizowane turnieje, rozgrywki sportowe i zajęcia o charakterze sportowo-rekreacyjnym, które zachęcą mieszkańców do aktywnego wypoczynku.

Harmonogram planowanych imprez

  • Sportowa gmina

    Redakcja, 20.05.2015, 14:49

    Fotogaleria zawiera 2 zdjęcia
    2

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2022 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj