Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Goszczanów

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Goszczanów z nowymi chodnikami

Redakcja, 08.10.2017, 15:37

Uwaga kierowcy i piesi w Goszczanowie. Kilka dni temu rozpoczął się remont asfaltowych chodników przy drogach powiatowych w centrum miejscowości. Drogowców można spotkać w kilku miejscach.

← REKLAMA

Inwestycję realizuje Powiat Sieradzki, a wykonuje konsorcjum trzech firm: "Somar-Bruk" z Sieradza (ulice Sieradzka i Poniatowskiego), "Sieradzkie Kruszywa Mineralne" z Bronisławowa (Kaliska i Błaszkowska) oraz "Dromed" z Koźminka (Turecka). Termin zakończenia prac mija 30 listopada bieżącego roku.

- Sieć powiatowych chodników w Goszczanowie ma łączną długość prawie 3 kilometrów i powierzchnię ponad 6 tys. metrów kwadratowych. W większości mają one nawierzchnię asfaltową. W czasie przebudowy zostanie ona wymieniona na bruk - mówi Marek Kanicki, wicestarosta sieradzki.

Kosztami przedsięwzięcia po około 500 tys. zł podzieliły się samorządy Powiatu Sieradzkiego i Gminy Goszczanów.

Fot. Powiat Sieradzki

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2018 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj